dr n. med Marek Wiecheć

Specjalista fizjoterapii. Absolwent kierunku rehabilitacja ruchowa Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowany terapeuta PNF, FED, Kinesiology Taping, absolwent wielu kursów w zakresie fizjoterapii. Kierownik Katedry Fizjoterapii WSBiP w Ostrowcu Sw., pracownik naukowo-dydaktyczny WSBiP w Ostrowcu Sw. Współautor trzech wydań "Przewodnika metodycznego po wybranych zabiegach fizykalnych", współautor trzech rozdziałów w " Wielkiej Fizjoterapii", autor i współautor rozdziałów w pięciu innych wydawnictwach książkowych, autor i współautor podad 60 artykułów, wystąpień i prac naukowych. Organizator kursów i wykładowca na kurach poświęconych fizykoterapii. Propagator zastosowania fizykoterapii w medycynie weterynaryjnej. Prowadzi własną praktykę fizjoterapeutyczną

Robert Trybulski

Doktor nauk o kulturze fizycznej, fizjoterapeuta, trener MMA i odnowy biologicznej, wykładowca, instruktor Kompleksowej Terapii Obrzęków wg dra Asdonka. Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne (1997) i kierunku Fizjoterapia (1998) Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Doktor nauk o kulturze fizycznej na podstawie rozprawy doktorskiej pt. Fizykalne metody drenażu limfatycznego w regeneracji powysiłkowej mięśni przedramion, wygłoszonej w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (2015). Właściciel i fizjoterapeuta w Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym Provita w Żorach. Certyfikowany Terapeuta Manualny oraz członek klubu "Ludzie Masażu w Polsce". Uczestnik projektów badawczych oraz staży m.in.: w Kanadzie i Niemczech. Autor blisko 20 publikacji. Działalność naukowa i dydaktyczna obejmuje problematykę z zakresu: terapii manualnej, teorii fizjoterapii, odnowy biologicznej, limfologii, medycyny sportowej i teorii treningu. Nauczyciel w Medycznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Raciborzu oraz nauczyciel akademicki na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Członek organizacji zawodowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii – przewodniczący sekcji leczenia obrzęków Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk Walk.

Lek. Weronika Bończak

Lekarz praktyk na oddziale rehabilitacji neurologicznej, zawodniczka kickboxingu K1 oraz crossfit,absolwetka wielu kursów i szkoleń z zakresu medycyny sportowej.

Natalia Deja

Fizjoterapeuta, terapeuta metody FITS. Specjalizuje się w leczeniu skolioz, wad postawy oraz w terapii manualnej stosowanej w dolegliwościach bólowych narządu ruchu, w stanach po urazowych i przeciążeniowych w oparciu o koncepcje holistyczną.

Paweł Grajewski

Fizjoterapeuta kadr olimpijskich Polskiego Związku Kajakarskiego oraz Chińskiego Związku Kajakarskiego. Odbywł praktyki w jednej z najlepszych klinik fizjoterapeutycznych na Malcie oraz w jednym z najlepszych klubów piłkarskich w Europie - FC Porto. Obecnie pracuje jako fizjoterapeuta Polskiego Związku Piłki Siatkowej z grupą kobiecej siatkówki plażowej w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2021.

Zuzanna Sobczak

Magister fizjoterapii AWF Kraków, trener personalny i terapeuta manualny IFOMPT w klubie IRONia w Bielsku-Białej. Zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Kettlebells metodą hardstyle w 2014 roku oraz jako pierwsza kobieta w Polsce uzyskała wyróżnienie TopTeam uzyskując 5 na 5 możliwych gwiazdek. Zawodnik i trener Crossfit level1. Certyfikowany ekspert oceny FMS. Publikowała swoje artykuły na łamach czasopism takich jak Magazyn Capoeira, Magazyn Bieganie, Body Challenge i Fizjoterapia w Praktyce.