Uzyskaj dostęp

Zalecenia fizjoterapeutyczne dla sportowców

Zawartość i funkcjonalności

Fizjoterapia sportowa
(wersja elektroniczna)

Kup poradnik
 
Poradnik w wersji elektronicznej
Publikacja poradnikowa wspomaga lekarzy pediatrów w przekazywaniu zaleceń żywieniowych oraz gotowych jadłospisów dostosowanych do wieku i stanu zdrowia dziecka, która stanowi wsparcie w pracy każdego lekarza pediatry. Szczegółowy zakres omawiany w publikacji zawarty został w Spisie Treści
 
Wyszukiwanie fraz i słów kluczowych
Funkcja ta standardowo dostępna jest w każdej naszej publikacji elektronicznej. Pozwala ona na łatwe wyszukiwanie określonych fraz lub słów kluczowych, umożliwiając szybkie przejście do miejsca, w którym występują w poradniku. Wyniki wyszukiwania zostaną odpowiednio podświetlone  w treści.
 
Spis treści
W momencie uruchomienia publikacji w wersji elektronicznej, spis treści wyświetla się w sposób standardowy, ułatwiając nawigację pomiędzy rozdziałami. Treści zaktualizowane lub nowo dodane prezentowane są jako osobna pozycja spisu treści, ułatwiając tym samym zapoznanie się z ostatnimi zmianami prawnymi.
 
Zakładki
Dzięki zakładkom możliwe jest zaznaczenie najważniejszych treści poradnika w wersji elektronicznej. Wszystkie zakładki zostaną zapisane na komputerze użytkownika i będzie miał on do nich dostęp do momentu kolejnej aktualizacji poradnika.
 
Szybki podgląd
Podgląd umożliwia wyświetlenie 10 stron poradnika w wersji zminiaturyzowanej. Klikając na każdą z nich, w prosty sposób można poruszać się w obrębie treści poradnika.
 
Zaznaczenie tekstu
Wybierając tę opcję można zaznaczyć dowolny fragment treści poradnika i skopiować go do schowka lub dowolnego dokumentu, w celu późniejszego wykorzystania lub edycji.
 
Tryb pełnoekranowy
Użytkownik ma możliwość przełączenia się pomiędzy trybem pełnoekranowym a standardowym widokiem strony internetowej.
 
Narzędzie lupa
Umożliwia dostosowanie wielkości wyświetlanego tekstu oraz stron poradnika do indywidulnych potrzeb użytkownika.
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.